Muudatuste loetelu

Uuemate versioonijuhenditega saate tutvuda siin: Versioonikirjeldused

Amphora Professional ver. 9.8.0.27145

Testkeskkonda paigaldus: 22.08.2013
Pilootkeskkonda paigaldus: 01.09.2013
Toodangukeskkonda paigaldus: 07.09.2013

 1. [UUS] Uue kirja (laekunud ja saadetav)  registreerimisel algatuskirja seostamise valik lisatud, mille aktiveerimiseks on lisatud uus poliis „Kuva algatuskirja otsing uue kirja koostamisel“
 2. [UUS] Asjavaate listis asja objektide nimekirjas on nüüd näha asja objekti loomiskuupäev
 3. [UUS] E-kirja registreerimisel algatuskirja seostamise valik lisatud
 4. [MUUDATUS Lugemisvaatest failide alla laadimine lubatud, kui kasutajal on kehtiv menetlusülesanne ning muidu õigus sellele objektile puudub.
 5. [MUUDATUS] Kaustade mitmikvaliku komponendis (ucFoldersCooserChild) asendatud kaustapuu Teleriki RadTreeView komponendiga, ei nõua enam compatibility view kasutamist. Näiteks Admin -> Export, Admin -> Personaalsed seaded -> Kataloogifiltrid ja vaikefiltrid -> Lisa uus ning mujal.
 6. [MUUDATUS] Optimeeritud dokumentide otsingu kiirus (kui täistekstiotsing on aktiveeritud)
 7. [MUUDATUS] Optimeeritud IMAP postkastidest kirjade alla laadimine.
 8. [VIGA] Parandatud ühilduvusvead uuemate browseritega.
 9. [VIGA] Keerukas saadetav kirja vormil adressaadi paneelis ülemised kaks rida ära vahetatud, et oleks sama nagu saabuva kirja vormil. 
 10. [VIGA] Parandatud navigatsiooni e-kirja registreerimisel (nii registreerimise lõpetamisel kui ka katkestamisel) – e-kirja moodulisse tagasi suunates on aktiivne varasemalt valitud e-posti konto kaust või e-kirja detailvaade.
 11. [VIGA] Parandatud  järjestikmenetluse lisamisel ülesannete järjekorra säilimine (dokumendid, kirjavahetus ja asjad). Mitmele isikule delegeerimise lisamisel ei järjestatud ülesandeid alati nii nagu need olid ette antud.
 12. [VIGA] Parandatud erinevate menetlusringide muutumine üheks menetlusringiks. Tekkis juhul, kui kasutati mustandeid järgneva menetlusringi loomisel.
 13. [VIGA] Parandatud prügikastist taastamisel objekti taastamine ka avalikus vaates (dokumendid, kirjavahetus, asjad).
 14. [VIGA] Parandatud dokumendi varasemale versioonile pöördumisel ka dokumendi automaatne avalikustamine lähtuvalt taastatava versiooni andmetest.
 15. [VIGA] Lugemisvaates seoste paneelis seotud objekti nimetus nüüd lingina
 16. [VIGA] Parandatud Amphora all vasakul ja all paremal olevad lingid, mis lõpetasid toimimise Amphora uue kodulehekülje valmimisel. http://www.amphora.ee/helpdesk ja http://www.amphora.ee/changelog
 17. [VIGA] Asjavaates, asja objektide paneelil parandatud "Tagasi" nupu toimimine.
 18. [VIGA - 03.09.2013] RTF mallidele lisatud järgmiste sümbolite tugi: ž, Ž, š, Š, <, >, &, € (toetatud nii tavalistes sisestuslahtrites kui ka HTML redigeerijas).   
 
EML
ELL
Microsoft Partner