Amphora Start

Kui Excelist ja failiserverist enam ei piisa


Lihtne dokumendihaldus ja failihoidla, mis sisaldab kõiki olulisi võimalusi selleks, et dokumentide ja kirjadega töötamine oleks mugav ja kiire.

Registreerimisel algab prooviperiood kestvusega 30 päeva. Registreerumine on TASUTA ning Te võite igal ajahetkel Amphora kasutamisest loobuda.

E-posti aadressile saadetakse aktiveerimislink ning kui meie e-kiri kohale ei jõua, siis palun kontrollige, ega see ei ole rämpsposti hulka sattunud.

Kui vajate peakasutajaõigusi, siis saatke e-kiri aadressile helpdesk@interinx.com
 
 
 
 


 
   
Lisainfo
Siin saad luua täiendavad kasutajad:
  Eesnimi Perenimi E-post Kasutajanimi Kasutajagrupp
1
2
3
Ei ole robot? *


* Liigitusskeemi seadistamiseks tuleks saata dokumentide loetelu / liigitusskeem e-postiga aadressile helpdesk@interinx.com. Seadistamise maksumuseks on 99€ + km. Igaks juhuks võiks e-kirja kohalejõudmist kontrollida telefonikõnega numbrile 6010 852. 
 
Iga kasutajakonto kohta on eraldatud 2Gb kõvakettamahtu. Arveldamine toimub üldjuhul ettemaksuna kord aastas, arve summa alates 300€ võib kuuluda maksmisele mitmes osas. Kliendituge osutatakse asutusest või ettevõttest ühele kasutajale e-posti teel. Hindadele lisandub käibemaks.

Andmeid hoitakse dubleerituna RAID5 kettamassiividel, juurdepääs toimub üle turvalise https protokolli. Igale asutusel luuakse iseseisev andmebaas ja failihoidla, juurdepääs teise asutuse andmetele on välistatud. Füüsiliselt asuvad Interinx OÜ serverid turvalises ning tipptasemel nõuetele vastavas Linxtelecomi andmekeskuses.

Maksimaalselt on võimalik luua Amphora Start paketi korral 10 kasutajat.

Amphora Stardi loomise järel kolme tööpäeva jooksul võtab Teiega ühendust meie müügijuht ning edastab lepingu ülevaatamiseks ja digiallkirjastamiseks. Juhul kui Amphora Start võimalustest jääb väheseks, siis on võimalik paketivahetus.

Sisestatud andmeid ei edastata kolmandatele isikutele ega kasutata reklaami eesmärgil.

PRIVAATSUSPOLIITIKA
 
EML
ELL
Microsoft Partner