Tarkvara allalaadimine

Amphora klient
Amphora klient võimaldab faile otse MS Office programmidest Amphorasse salvestada ja Amphorasse salvestatud MS Office faile otse MS Office programmidega muuta. Lisaks annab Amphora klient võimaluse faile oma arvutist parema hiireklõpsuga ("Send To" -> "Amphora") Amphorasse saata.

Amphora klient asub siin: Amphora kliendi 1.4.1 (7788 KB) Fail tuleks alla laadida ja pakkida lahti sobivasse kausta ning seejärel käivitada setup.exe.

Amphora klientrakenduse parandus Windows 10-ne jaoks - kui Windowsi uuendus tegi Amphora kliendi katki 
1. Alla laadida fail http://www.amphora.ee/install/AmphoraClientFix.reg 
või http://www.amphora.ee/install/AmphoraClientFix.zip. Mõlemad failid on sama sisuga, kuid kui kliendi arvutis ei õnnestu .reg laiendiga faili alla laadida, siis võib kasutada pakitud faili.
2. Avada alla laaditud zip fail ja käivitada selle sees olev "AmphoraClientFix.reg"
3. Teha arvutile restart
4. Kui siiski failide otseavamine ei tööta, siis palun e-kiri helpdesk@interinx.com

Parandus lisab stringi "AmphoraClient" asukohta [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\WOW6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\5.0\User Agent\Post Platform].


Amphora nupuriba OpenOffice.org programmides
Kui soovite kasutada Amphora liidestust OpenOffice.org programmides, siis tuleks arvutisse paigaldada Amphora OpenOffice.org nupuriba. Vajaliku paigalduspaketi (AmphoraToolbar.oxt) saate alla laadida allolevalt lingilt. Kui paigalduspakett on alla laetud, siis paigaldamiseks tuleb see lihtsalt käivitada (näiteks hiire topeltklõpsuga).
Amphora OpenOffice.org nupuriba (17 KB)

NB! OpenOffice.org integratsiooni kasutamiseks peab arvutisse olema paigaldatud ka Amphora klient (mistõttu nupuriba toimib ainult Windows operatsioonisüsteemil).

Amphora MS Outlooki integratsioon
Amphora Outlooki integratsioon võimaldab registreerida e-kirju otse Outlookist Amphorasse, sünkroniseerida kalendrisündmusi, tööülesandeid ja kontakte Outlooki ja Amphora vahel ning kasutada Amphora suunamiste paneeli otse Outlookis.

NB!
Outlooki integratsiooni kasutamiseks peab arvutisse olema paigaldatud ka Amphora klient.
NB! Amphora Start kasutajatel ei ole Outlooki liides toetatud.

Kui Teie arvutisse on Amphora Outlooki klient varem juba paigaldatud, siis tuleks esmalt vana versioon oma arvutist maha võtta ja seejärel uus versioon paigaldada.

Outlooki 2007 - 2016 32bit versiooniga ühilduva Amphora Outlooki kliendi paigalduspaketi saate alla laadida siit: https://atp.amphora.ee/interinx/index.aspx?o=13&o2=13&itm=82875 

NB! Microsofti ametlik soovitus on kasutada 64bit Windowsil 32bit Office't, kuna valdav enamik erinevaid lisasid ei toeta veel 64bit arhitektuuri. Amphora liides (nupuriba) MS Office'ga ei toeta samuti 64bit Wordi. Seega on meie poolt soovitus järgida Microsofti ametlikku soovitust ja paigaldada 64bit Windowsi platvormile 32bit Office tarkvara. Lisalugemist leiab siit: http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ee691831.aspx

 
EML
ELL
Microsoft Partner